Değerli Müşterimiz,

Son günlerde .eu uzantılı domainler ile ilgili müşterilerimizin karşılaştığı bir sorun hakkında sizleri bilgilendirmek istedik. EU Kayıt operatörü tarafından aşağıda detayları verilen kriterleri sağlamayan domain’ lerin hizmetleri kayıt operatörü tarafından durdurulmakta ve müşterilerimizin hizmetleri aksamaktadır. Domain’ inizin sağlıklı bir şekilde çalışması için aşağıda belirtilen kriterlere uyum sağladığından emin olmanızı rica ederiz.

Yukarıda bahsedilen problem ile karşılaşmanız durumunda legal@eurid.eu e-posta adresine mail atarak sorunun çözümünü sağlayabilirsiniz.

13. .eu alanlar. Bir ".eu" tescili durumunda şu kayıt ve koşullar geçerli olacaktır:

i. Uygunluk Kriterleri. .eu alan adları aşağıdaki kriterleri karşılayan şirketler ve şahıslar tarafından tescil ettirilebilir. Bir tescil koşulu olarak şunları beyan etmeniz gerekmektedir:

(A) kayıtlı merkezi, merkezi yönetimi veya ana işyeri Avrupa Topluluğunda yer alan bir kuruluş olduğunuzu;

(B) Milli hukukun uygulanmasına halel getirmemek kaydıyla Avrupa Topluluğu içinde kurulmuş bir kuruluş olduğunuzu veya

(C) Avrupa Topluluğunda ikamet eden bir gerçek kişi olduğunuzu.

ii. Tescil Politikası. v. İşbu sözleşmenin kayıt ve koşullarını kabul ederek hâlihazırda mevcut olan ve gelecekteki Tescil Kurumunun internet sitesinde yayınlanan Tescil politikalarının ve her türlü ilgili kural veya politikanın bağlayıcılığını kabul ettiğinizi beyan ve taahhüt etmektesiniz.

Tescil Kurumunun tescil politikaları ile .eu tesciliniz için geçerli kayıt ve koşullar http://www.eurid.eu/files/docs/reg_pol_EN.pdf internet sitesinde yer almaktadır. Tescil Kurumunun sitesini düzenli olarak takip etmekten sorumlusunuz. Herhangi bir Tescil politikasında yapılan bir revizyon veya değişikliğin bağlayıcılığını kabul etmek istemediğiniz takdirde tek çözüm yolunuz alan adı tescilini, ilgili iptale ilişkin uygun Tescil politikasını izleyerek iptal etmektir.

Domain Kayıt Sözleşmemize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.


Saygılarımızla
Kriweb İnternet Hiz. A.Ş
Domaintescil.com Thursday, October 13, 2016

<< Geri